Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Kovovýroba

Díky mnohaleté praxi v oboru, kvalitnímu týmu lidí a investicím do strojového vybavení jsme si vybudovali slušné renomé v této oblasti.

svarovani.jpg

Naše služby v tomto rozvětveném oborů jsou komplexní, takže zajistíme výrobu od nákupu materiálu, výroby, kontroly, tepelných či povrchových úprav a balení s dodáním na požadované místo.

Více o kovovýrobě

Hydraulika, pneumatika a těsnící prvky

Díky vlastnímu strojovému parku a mnohaleté praxi v oboru, vyrábíme a opravujeme hydraulické a pneumatické prvky dle vlastní či dodané technické dokumentace nebo jen dle vzoru. Opravy a servis provádíme na dílně nebo díky použití servisních vozů přímo u zákazníka. Spolupracujeme též s partnery, u kterých zajišťujeme tepelné zušlechtění, chromování, kalení, nitridování, povlakování atd., které se v oblasti hydrauliky a pneumatiky často vyskytuje. 

hydraulika.jpg

Náš výrobní sortiment těsnících prvků do Ø250mm vyrábíme na CNC stroji ECONOMOS IP 3200 se systémem Sinumerik 310T. Díky vlastnímu skladu polotovarů dokážeme reagovat v krátkých časových lhůtách.

Více o hydraulika, pneumatika a těsnící prvky


Plastikářské stroje

Díky znalostem a působení v plastikářské oblasti více jak 30 let, servisujeme plastikářské vstřikovací a vytlačovací stroje všech evropských výrobců přímo u zákazníka pomocí servisních vozů nebo převozem dílčích částí u nás. Pro potřeby zákazníků v této oblasti vyrobíme či opravíme náhradní díly a příslušenství k těmto strojům.

Více o plastikářských strojích

3D měření

Pomocí 7-osé mobilní 3D měřící ruky CimCore provádíme jak kontrolní měření dílů do rozměru 1500x1500mm, tak možné reverzní inženýrství což umožňuje převést díl bez výkresové dokumentace do 3D elektronické podoby s možností následné výroby v kopii. Tolerance prostorové přesnosti je +-0,015mm.

Více o 3D měření

CAD CAM

Pro složitější práce a konstruktérskou činnost jsme vybaveni CAD/CAM technologií konkrétně modelovací a kreslící program Solidworks a systém Surfcam (1 licence) určený až pro 3-osé CNC obrábění na soustruzích, frézkách či drátořezech. Dále programuje stroje 3+2 osým obráběcím pluginem HSMWorks (1 licence) do softwaru Solidworks. Pracujeme vždy na aktuálních verzí softwaru.

Více o CAD CAM