Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Firma byla založena v roce 1992. Základem pro založení byl chráněný průmyslový vzor stacionárního mísiče DMT určeného pro ekonomické a technické zlepšení úrovně promísení materiálu u vstřikovacích a vytlačovacích strojů při výrobě plastifikačních hmot. Ostatní práce v kovoobrábění a opravách hydrauliky pouze doplňovaly tuto výrobní činnost tak, aby byl plně využit výrobní potenciál firmy.

V roce 1995 došlo k prvnímu rozšíření výrobních kapacit o CNC stroj na výrobu rotačních těsnění Seal-Jet pro zlepšení úrovně oprav hydrauliky a pneumatiky. Současně byla i rozšířena výrobní kapacita o větší obráběcí stroje.

Po roce 1998 došlo k rozšíření výrobních prostor o přípravnu a řezárnu materiálu, samostatný prostor pro opravu hydraulických válců, dílnu oprav a zkoušení vysokotlakých čerpadel a hydraulických prvků. Dále byl vytvořen prostor pro zámečnické a svářečské práce, které jsou nedílnou součástí při renovacích.

Zvýšení produkce v oboru obrábění přineslo zákonitě i zakázky, při kterých se využití konvenčních obráběcích strojů stalo neefektivním, proto byla pořízena v roce 2001 CNC frézka a CNC soustruh. Další CNC stroje přišli v roce 2003 a 2005.

S pomocí Evropských fondů jsme mezi lety 2011 – 2014 rozšířili výrobní možnosti a vybudovali samostatné kontrolní pracoviště. Konkrétně se pořídila CNC 4-osá frézka a také 4-osý produkční CNC soustruh s možností frézování. Kontrolní pracoviště bylo dovybaveno  digitálním 7-osým ramenem pro měření dílů ve 3D  s  rozměry max. 1500x1500mm s prostorovou přesností +-0,015mm.

Mezi lety 2015-2016 se vývoj zaměřil hlavně na rozšíření skladovacích, výrobních a kancelářských prostor přistavením nové budovy.

Do budoucna počítáme i s dalším rozvojem se zaměřením na zkvalitňování našich služeb, modernizací strojového parku a udržení základních principů a zásad slušného chování jak pracovních tak osobních.

Váš kolektiv firmy DUKE Abraham s.r.o.